הזדקנות קעקועים

כשזה נוגע לאריכות חיים של קעקועים, ישנם כמה וכמה גורמים שייקבעו כיצד קעקוע יזדקן. כך שאם אתם מודאגים מאיך יראה הקעקוע שלכם בעוד עשור או שניים רצוי להיוועץ במקעקע שלכם. ישנם מקומות בגוף שפחות משתנים עם הזמן כגון: העורף, אזור עצם הבריח, האמה ועוד….


כמובן שאתם יכולים לקעקע כמעט כל מקום בגוף ושהקעקוע יראה נהדר עם הזמן אם תתכננו קדימה לפי האזור, הדוגמא ואורח חייכם….


כמה מילים על מקעקעים…..


בישראל אין תעודה רשמית והסמכה להיות מקעקע….מה שאומר שבערך כל אחד בכל זמן יכול להקים עסק (או לא…) ולהתחיל לקעקע כל עוד הוא שומר על כמה כללים טכניים ובירוקרטיים. ניסיון הוא אחד הכלים החשובים ביותר שיש למקעקע….מקעקעים בלי ניסיון עושים הרבה טעויות, חלק לא ניכרות לעין בהכרח כקו עקום, צבע שלא תפס או כל דבר אחר אלא דווקא עיצוב דוגמא שאינה מקצועית. עיצוב כזה יגרום לקעקוע להראות רע מהר מאד…
מקעקעים צעירים וחסרי ניסיון שמנסים “להמציא את הגלגל” מחדש ו”להשוויץ בכישוריהם” מזלזלים בלקוח ומשאירים אותו עם הזמן עם קעקוע מטושטש שלא יעמוד במבחן הזמן….


להלן כמה טיפים ממה להמנע:


קעקועים עם קווים דקים מאד
מאד טרנדי כרע לקעקע קעקועים קטנטנים מינימליסטיים עם קו דק…..קעקועים שכאלו הם הסיכון גבוהה שהחדות שלהם תיטשטש מהר והקווים שבהם יתחברו ויתפשטו מאד. על קו דק ניתן לראות התפשטות בצורה בולטת יותר מאשר קו עבה….
קעקועים עם חללים קטנים מידי
קעקועים קטנים/גדולים עם הרבה פרטים שאין ביניהם מספיק רווח ייטו עם הזמן להתחבר. מכיוון שהדיו מתפשט עם הזמן ישנה אפשרות ממשית שפרטים צפופים מידי יתחברו עם הזמן , ההתפשטות של הדיו היא תמידית עם הזדקנות הגוף.
קעקועי אצבעות
אם אתם פריקים של דיוק קעקועים על האצבעות הם לא בשבילכם. ללא תלות בדוגמא קעקועים על האצבע יתפזרו יותר ממקומות אחרים. קעקועים עם הרבה פרטים או פרטים צפופים מידי יידונו לכישלון שלא נדבר על פורטרטים למיניהם….!!!!!!!!
קעקועים קרובים לקו החזייה
ישנה סבירות גבוהה יחסית שקעקוע שממוקם מתחת/קרוב לקו החזיה יתפשט יותר במקום הזה מאשר בשאר חלקי הקעקוע. המקום יהיה בסיכון רב יותר בעיקר במשך זמן ההחלמה אך גם לאורך השנים.
קעקועים על מפרקים
מפרק הוא אזור בגוף שמטבעו הוא בתנועה מתמדת. העור נמתח ומתכווץ לסירוגין., דבר המקשה על ההחלמה ותורם רבות להתפשטות הדיו. החלמה לא טובה גורמת לקעקוע להראות מקוטע או מצולק.
קעקועים מאחורי האוזן
העור דק מאד ועדין מאחורי האוזן. רצוי להתקעקע אצל מקעקע מנוסה. בעבודה רבה מדי יוחדר יותר מידי דיו והקווים יתעבו ויתפרשו מאד.