קצת מידע שיעשה סדר לגבי איך נקבע מחיר הקעקוע. ישנם כמה אלמנטים הקובעים את המחיר מן הסתם…

בדרך כלל מחירי הקעקועים משכללים את זמן העבודה הנדרש לביצועם, כל מקעקע עובד במהירות שונה, המהירות נקבעת לפי סגנון עבודה, הוותק וניסיונו של המקעקע וכמובן מידת ההשקעה שלו בעבודה. רוב המתקעקעים חושבים שכל מקעקע יעשה את אותה העבודה במיוחד אם הקעקוע פשוט…זה לא נכון, ככלל לכל מקעקע הסגנון שלו והצורה שלו לעשות את הדברים. רק עין מקצועית תוכל להעריך את איכות העבודה ומידת ההשקעה. רוב הלקוחות לא יוכלו לדעת מה נחשב טוב ומה לא…מה שמסביר את כמות המקעקעים החובבניים שעדיין  מצליחים לשכנע לקוחות להתקעקע אצלם.מחירי קעקועים

מיקום הקעקוע יכול להשפיע על מחירו, מקומות מסוימים קשים יותר לקעקוע מאשר אחרים או נמצאים באזורים הנקראים אזורי מתיחה, אזור המגדיל את השטח המקועקע כמעט בחמישים אחוז.

צבע יכול להשפיע על המחיר, מחיר של בקבוק צבע הוא יקר- קעקוע צבעוני יותר יהיה גם יקר יותר. לכו לסטודיו מקצועי בו הצבעים מתחלפים תדיר, יש לצבעים פג תוקף כדאי לבדוק….בכלל סטודיו מקצועי ישמור על רמת מקצועיות גבוהה הכוללת חומרי חיטוי ואביזרים נלווים השומרים על בריאותכם, אל תנסו לחסוך על חשבון זה.

מילה על קעקוע אצל אנשים בבית….לרוב מה שזול עולה בסוף ביוקר….רוב האנשים המקעקעים בבית אין זה מבחירה !!! בדרך כלל אלו אנשים מתחילים ולא מקצועיים אשר לא מסוגלים למצוא עבודה בסטודיו מקצועי מכל סיבה שהיא….אין עליהם כל פיקוח אין כל דרך לדעת באיזה ציוד הם משתמשים, והאם/איך הם מקפידים על סביבה נקייה….הצבעים שהם משתמשים בהם לרוב יהיו ישנים מכיוון שאין אצלם תחלופה גבוהה של אנשים, דמיינו מסעדה שמבשלת פעם בחודש ומוכרת אוכל כל יום….

אותם אנשים חסרי לרוב יהיו חסרי כל ידע בסיסי בסטריליזציה ובטכניקת הקעקוע, חלקם יספרו לכם שהם עשו קורס לקעקועים… זה זמן טוב לספר קצת על קורס לקעקועים. קורס זה מתיימר לספק לחניכיו את כל הכלים הדרושים להם בכדי לרכוש מקצוע “זוהר ומכניס” משום מה ישראל זו אחת מהמדינות הבודדות בהן יש קורס שכזה….

בכל העולם מי שרוצה להיות מקעקע מוצא סטודיו שמוכן ללמד אותו, לרוב הוא לא משלם ונכנס לעבוד בסטודיו כשוליה ללא שכר, הוא יבצע את כל העבודות השחורות תוך שהוא אט אט מבין מה קורה סביבו ומקבל מושג על איך לקעקע, רק לאחר כמה חודשים/שנים  הוא יורשה לגעת באדם אחר עם מחט, וגם אז יבצע את משימות הקעקוע הפשוטות ביותר עד שמוריו יחליטו שהוא מוכן. בכדי להיות מקעקע מקצועי נדרשות שנים רבות (5+). וצריך יותר מכמה חודשים ספורים ותעודה שבהרבה מהמקרים לא שווה את הדף עליה היא מודפסת…

אני לא מכיר הרבה מקומות מקצועיים שיתייחסו ברצינות לאדם שמגיע עם תעודה מקורס שכזה ויעסיקו אותו…ולכן הרבה מאותם “בוגרים” מוצאים את עצמם מחללים את עורם של לקוחות תמימים בביתם.

מחירי הקעקוע בארץ יחסית למקומות אחרים בעולם לא נחשבים גבוהים כלל, אנו מקבלים הרבה לקוחות זרים המחכים להגיע לארץ בכדי לקבל קעקוע איכותי במחיר מצחיק מבחינתם.

משהו אחרון לגבי הצעות מחיר…כאשר אין לכם דוגמא ספציפית או אתם מתקשרים לשאול מחיר בטלפון אין אפשרות לתת לכם מענה רציני מכיוון שטווח ה”שגיאה” במחיר יכול להיות במאות שקלים וליצור מצב לא נעים אח”כ כאשר תגיעו עם דוגמא שונה מסובכת יותר/פחות…

כאשר אתם יודעים בדיוק מה אתם  רוצים תתעניינו לגבי המחיר

GOOD WORK IS NOT CHEEP AND CHEEP WORK IS NOT GOOD…

תעשו סקר שוק ותבדקו מה אתם מקבלים מטרתנו היא לתת קעקוע מצוין שיראה טוב לאורך זמן במחיר הוגן בכדי שתחזרו…