רדיקל טאטו הינו סטודיו ותיק ומקצועי לקעקועים ופירסינג המונה ארבעה אמנים מומחים בתחומם. הסטודיו פועל ברישיון משרד הבריאות תוך הקפדה על סטריליות מלאה. אצלנו תקבלו עבודה באיכות גבוהה ובסביבה נקייה. תהליך הקעקוע והפירסינג נעשה בעזרת מחטים סטריליות חד-פעמיות בתנאים המבטיחים את בריאות הלקוח.

אם אתם רוצים לעשות קעקוע, אבל אין לכם תמונה, או שעדיין לא גיבשתם החלטה סופית, נשמח ביחד עמכם לעבור על המגוון הרחב של דוגמאות הקעקועים (מכל הסגנונות) שאנו מציעים. ניתן לעצב בעבורכם גם קעקוע מקורי. אם אתם מסתובבים כבר הרבה זמן עם קעקוע דהוי,לא עשוי טוב או קעקוע שכבר לא מתאים לכם, ניתן להגיע לסטודיו לשם שיפורו, רענונו או הסתרתו. ניתן לקבוע לשם כך פגישת יעוץ מראש ללא התחייבות !

בסטודיו תוכלו להתרשם מהמגוון העצום של עגילי פירסינג העשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר המיובאים ממיטב החברות בעולם תוכלו לבחור את עגיל הפירסינג המתאים לכם, מתוך מלאי רחב הכולל עגילים בעיצובים שונים ומחומרים שונים (כגון מתכת רפואית, טיטניום, זהב 18 קראט,סיליקון  ועוד..)

ברדיקל קעקועים תמצאו גם את מבחר הרחבות האוזניים הגדול והמגוון ביותר בארץ !!!  הרחבות העשויות ממתכות שונות ומחומרים אורגניים כגון קרן, עצם, עץ, אבן, קורל, זכוכית פיירקס ועוד….רוב ההרחבות לאוזניים מיוצרות בעבודת יד ע”י אמנים מומחים !

נשמור לעצמנו את הזכות לסרב לשרת כל אדם המגיע תחת השפעת אלכוהול/סמים.

אנו לא מקעקעים קטינים ללא יוצא מהכלל.

שרות יינתן רק בהצגת תעודה מזהה (ת.ז. או דרכון) או בליווי אחד ההורים כאשר מדובר על קטין שלא מלאו לו 16 שנים.

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-6296511 או להגיע לסטודיו לקעקועים כניסה משער 2 (כלי זמר) חנות רביעית משמאל

  
התקשרו עכשיו