קעקוע לטאה –  קעקוע הלטאה ובעיקר שממיות נפוץ במיוחד בעיקר בתרבות הפולינזית בה היא נחשבת כבעלת כוחות על טבעיים וכיצור שצריך להתייחס אליו בכבוד רב.  לשממית תכונה ידועה של השלת הזנב והיכולת להצמיח אותו מחדש. קעקוע השממית גם כן מכיל בו משמעויות של התחדשות, צמיחה מחדש והגנה.

קעקוע אינפיניטי/אינסוף – נראה כמו ספרה שמונה מאוזנת ללא התחלה וללא סוף. המשמעות הנגזרת מן הקעקוע היא זהה, הרצון לסווג משהו כנצחי או אינסופי. לפעמים הסמל יקועקע כנחש בצורת הספרה שמונה האוכל את זנבו.

קעקוע עקרב –  אחד הקעקועים הפופולאריים ביותר לגברים ונשים כאחד. כקעקוע יש לו היסטוריה  רבת שנים בתרבויות רבות על פני כדור הארץ.  בעבר הקעקוע שימש להגנה מעקיצות העקרבים וכמגן מרוחות רעות ושדים. תמיד יחסו לעקרב כוחות רבים  כמטיל מורה על  יצורים גשמיים ומיסטיים כאחד.

סימן שאלה בכל הנוגע לפירוש קעקועים

הוא מסמל בין היתר מוות, סכנה, כאב. במסורת הבודהיסטית הוא דמות מגינה ושלווה. אצל הפרעונים הוא מסמל הקרבה אימהית כמו העקרב הנושא את ולדיו על גבו.  הוא מקושר לרוב גם למיניות חזקה עקב מחול החיזור של העקרבים.

קעקוע עכביש/קעקוע קורי עכביש –  קורי עכביש מסמלים מאבק, קושי. המאבק יכול להיות נפשי או פיזי. בתת-תרבויות עברייניות קעקוע קורי העכביש מסמל זמן בבית הסוהר. כמות הטבעות בקורים סמלה פרקי זמן מאחורי הסוהרים וטרף שנתפס בקורים סימל את הקורבנות. את קורי העכביש קעקעו לרוב סביב המרפק,על הגב, מאחורי האוזן ולעיתים אף על הפנים.

העכביש עצמו מסמל קריאטיביות וערמומיות כמו גם משהו אפל ורע. עכביש  המתנדנד תחת קוריו נתפס בתרבויות מסוימות כמוריד של מזל טוב מן השמיים. הקעקוע העכביש הנפוץ ביותר הוא זה של האלמנה השחורה.

קעקוע שמש – קעקועי השמש לסוגיהם הם השתקפות של התפיסה הגרפית האנושית של השמש כצורה עגולה אשר יוצאים ממנה קרניים. השמש משחקת תפקיד חשוב בכל התרבויות  בעולם ושמור לה מקום חשוב כמעניקת החיים. כקעקוע משויכות לה תכונות  של פוריות, חיות, תשוקה, אומץ, אור וחוכמה.  לעיתים היא תקועקע עם הבעת פנים מסוימת.

קעקוע סנונית – קעקוע נפוץ לאחרונה שמקורותיו המודרנים מגיעים מהווי המלחים. כמו המלחים גם הסנוניות ידועות בנדידה שלהן, ובתקופות הארוכות בהן כף רגלם לא נגעה באדמה.  מסורת בקרב המלחים לקעקע סנונית לאחר שגמעו 5000 מיילים בים. סנונית עם פגיון בה מסמלת מישהו קרוב שנספה.

קעקוע ורד/שושנה –  הורד הוא אחד הסמלים הפופולאריים ביותר בקעקועים בתרבות המערבית, אצל גברים ונשים כאחד. הפרח הוא בחירה קלאסית בגלל יופיו וריחו. מסמל תשוקה,טוהר וצניעות. ורד אדום-אהבה, צהוב-שמחה, לבן-הערצה, ורוד-סימפטיה/הערכה, כתום-התלהבות.