האוזן היא כנראה המקום הפופולארי ביותר לעשיית פירסינג. יש בה הרבה “שקעים ובליטות” , לכל אדם צורת האוזן שלו, כך שישנן אינסוף אפשרויות לחירור.

להלן כמה אפשרויות לביצוע פירסינג באוזן:

עגיל הליקס –  זהו עגיל העובר בסחוס שנמצא ברכס האוזן, המיקום יהיה לפי דרישת הלקוח או לפי הצורה של האוזן ומה שיחמיא לה. כעגיל סחוס זמן ההחלמה ארוך במעט מהרגיל לכן מומלץ לבצע את הפירסינג עם עגיל טיטניום ולא  “להתעסק איתו”. ניקוי יתר של העגיל גם הוא לא מומלץ.

פורוורד הליקס – מבוצע בסחוס בקדמת האוזן בחלק הקרוב יותר לקרקפת, לא נחשב כואב במיוחד. אותו זמן החלמה כמו בהליקס רגיל.פירסינג באוזן

עגיל טרגוס – הטרגוס היא הבליטה הנמצאת ממש לפני תעלת האוזן, למרות שרבים חושבים שזהו פירסינג כואב מאד, אין זו האמת ,בטרגוס נהוג בדרך כלל להכניס חישוק לחץ קטן אך ניתן גם לשים מוט או פרסה. זמן החלמה כחודשיים בערך.

עגיל אנטי-טרגוס – עגיל הנמצא  על רכס הסחוס ממש מעל לתנוך. נחשב ככואב יחסית.

עגיל רוק –  פירסינג רוק הוא עגיל סחוס הממוקם על הרכס שבין הקונצ’ הפנימי והחיצוני. עגיל זה רגיש מאד לזיהומים וכן נזקק לתשומת לב מיוחדת בכדי שלא יזדהם. אסור בהחלט לשחק עימו. העגיל נחשב ככואב יחסית ונדרש זמן החלמה של כשלושה חודשים ולפחות. עגיל ייחודי מאד ונראה מצוין על אוזן עם רכס בולט.

עגיל אינדסטריאל – עגיל סחוס בדרך כלל המחבר שניים או יותר חורים ע”י מוט אחד ארוך. בד”כ עגיל הליקס הממוקם נמוך יחסית יחד עם עגיל אנטי-הליקס נוסף. ישנם כל מיני סוגי מוטות פירסינג בצורות  שונות שניתן לשים, לפי טעמו האישי של הלקוח. המיקום הנכון הוא הכרחי להחלמה טובה שכן מיקום לא מדויק יגרום לכך שהעגיל אף פעם לא יחלים. בארץ עגיל זה מכונה גם עגיל חוצה.

עגיל בתנוך – העגיל הפשוט והקל ביותר שניתן לעשות זמן החלמה של חודש, עגיל לא כואב בכלל. אסור לפי משרד הבריאות לבצע פירסינג באקדח !!! אין אפשרות לעשות סטריליזציה לאקדח (מטלית אלכוהול זה לא סטריליזציה!) המשמעות היא שתיאורטית יש באפשרותו להעביר מחלות קטלניות כגון צהבת,איידס ועוד…!!! העגילים הם מאיכות מתכת ירודה ויכולים לגרום לבעיות. רצוי לבצע אפילו את העגילים הללו בסטודיו מקצועי לקעקועים ופירסינג. ישנו בשוק אקדח חד-פעמי הפותר את הבעיות הנ”ל בעל עגילים איכותיים. השימוש באקדח יעשה אך ורק בתנוך האוזן ולא בחלק הסחוסי שלה. בשום פנים ואופן אין לבצע נזם בעזרת אקדח יכולות להיות לכך השלכות קשות !.