קעקוע מפתח סול – הסימן המופיע בראשית החמשה ומציין את  גובה הצלילים הבאים אחריו. קעקוע מפתח סול יקר מאד לליבם של חובבי המוסיקה ונחשב קעקוע כפופולארי אצל גברים ונשים כאחד. במקרים מסוימים הוא מקועקע יחד עם החמשה ותווים נוספים לצידו, או כשורה משיר אהוב.

קעקוע כוכב/כוכבים – קעקוע פופולארי מאד לאחרונה, ככוכב יחיד או מקבץ של כמה כוכבים ביחד. הרבה פעמים מקועקע בסגנון ניו-סקול /אולד-סקול.  מסמל אמת,תקווה,נשמה. מסמל גם הניצוץ האלוהי,האור בחשכה. המשמעות משתנה גם לפי כיוון הכוכב ומספר הקודקודים שלו.

קעקוע פנטגרם –  כוכב בעל חמשת הקודקודים. המשמעות משתנה לחלוטין לפי כיוון הכוכב.  כוכב שקודקודו כליפי מטה מדמה ראש של עז (בפומט)  ומסמל את כוחות האופל והשטן. כאשר הקודקוד מופנה כלפי מעלה הכוכב מסמל את כוחות הטבע ,ארבעת האלמנטים שבטבע ואלמנט הנפש מעליהם, במקור סמל פאגאני.

קעקועים ופירושם

קעקוע כוכב נאוטי (“כוכב אולד-סקול”) – קעקוע יחסית ישן מהעת המודרנית. במקור הדוגמא מגיעה ממלחים שהסתמכו על הכוכבים בעת ההיא בכדי לנווט. הם נהגו לקעקע על עצמם את הכוכב שבמקור אמור להיות כוכב הצפון, בכדי שיוכלו למצוא את דרכם במסעותיהם. סמל להדרכה ושמירה. משולב רבות גם בסגנון הניו-סקול.

קעקוע מלאך/מלאכית –  קעקוע בעל קונוטציות דתיות לרוב אך לא תמיד. בדרך כלל מסמל נאמנות, מסירות והשגחה אלוהית. קעקוע  המסמל הדרכה והגנה מלמעלה ולרוב יקושר כקעקוע הנצחה ליקיר אהוב.

קעקוע כנפיים – מסמלות תעופה, התרוממות מהארץ למימדים אחרים. הקעקוע מסמל חופש, אהבה ואת הקשר שבין האדם לאלוהי. מקושרות לרוב למלאכים וליצורים מיסטיים  אחרים. במקרים רבים מקעקעים כנפי פרפרים  או חיות אחרות. הרבה פעמים מקעקעים כנפי עטלף המסמלות את כוחות האופל.

קעקוע פרפר –  אחד הקעקועים הפופולאריים  ביותר לנשים, ומסמל יותר מכל את ההשפעה הנשית על תחום הקעקועים. מסמל התחדשות והתפתחות הנפש. חופש. הפרפר מסמל את  קסמו ויופיו של הטבע והדמיון האנושי.  למרות הכל דמותו של הפרפר לא מקושרת אך ורק  לנשיות. אלמנט הפרפר מופיע גם בתרבויות רחוקות. ביפן הסמל היה מקושר לסמוראים רבים. ברומא הפרפר שימש כחותם של  אוגוסטוס הקיסר. ובתרבות המאיה הוא עיטר את מגיניהם של הלוחמים ודמותו נקשרה לאלמנט האש.

קעקוע לב – קעקוע קלאסי ופופולארי המסמל אהבה ואמת. לרוב מקועקע בצירוף סרט עם של אהוב/ה. הקעקוע היה נפוץ במיוחד בקרב חיילים  במלחמת העולם. רבים מהם קעקעו את המילה “אמא” בו וכך הפכו אותו לאיקוני.

קעקוע כתר –  סמל לכוח מלכותי ולסמכותיות. בקעקוע הכתר מסמל גם את זכותו של אדם על גופו,מחשבותיו ורגשותיו.