קעקועים באים במגוון צורות, צבעים וגדלים.  אם זהו הקעקוע הראשון שלכם ואינכם בטוחים עדיין איך “תסתדרו” עם כתובת קעקע עליכם, פתרון בצורת קעקוע קטן הוא פתרון טוב. ניתן למקמו בכל מקום בגוף בין אם מוצנע ובין אם לא. רוב הסיכויים שכבר אחרי כמה שבועות תשכחו שהוא שם ותבינו ש”השד לא כל כך נורא”….

מגיעים אלינו הרבה אנשים שזו בשבילם חווית הקעקוע הראשונה והם מחפשים קעקוע קטן  לרוב במקום מוסתר. מקום טוב למקם את הקעקוע,אם אינכם רוצים שהוא “יישב” לכם מול העיניים כל הזמן, הוא על  קעקוע על השכם או הקרסול, אלו מקומות הניתנים להסתרה בקלות. מקומות אחרים הבאים החשבון הם הזרוע או האמה אך אלו בולטים יותר….לשיקולכם.

בד”כ הקעקוע הראשוני יעשה במקום לא כואב מידי. כלל אצבע הוא שאיפה  שמדגדג לכם או איפה שהעור עדין יותר כך גם ככל הנראה יכאב לכם יותר להתקעקע. קעקועים על הצלעות או הבטן יכאב יותר מאשר על הזרוע לדוגמא…. גם קעקוע על גב כף הרגל  הוא יחסית כואב.

לגבי דוגמת הקעקוע הקטן לה יש אינסוף אפשרויות. הרבה  אנשים בוחרים כאופציה קעקוע אותיות סיניות, השמיכה לקעקועים אלו נובעת כנראה מכף שאות סינית היא מאד דקורטיבית בעלת משמעות אך עדיין אבסטרקטית במידה מסוימת.

להלן עוד כמה דוגמאות לקעקועים קטנים:קעקועים קטנים

קעקוע  שחף – קעקוע קלאסי נפוץ , קעקוע המסמל חופש.

קעקוע  פרפר –  קעקוע נשי בד”כ. מסמל חופש, יופי.

קעקוע מגן דוד

קעקוע  כוכב – יכול להיות מקועקע ככוכב בודד או קעקוע של מקבץ כוכבים בצורה מפוזרת

המחמיאה  לצורה הטבעית של הגוף.

קעקוע סמל בעל משמעות – מתוך אינסוף  הסמלים/אייקונים הקיימים  וממגוון התרבויות בעולם בטוח  שתמצאו את הסמל המתאים עבורכם. זה יצריך מכם עבודת מחקר מסוימת אך ישנם אתרים רבים העוסקים בקעקועים סמליים וקעקועים בעלי משמעות. ניתן להגיע להתייעצות בסטודיו לגבי עזרה בנושא זה.

קעקוע מוסיקה – יכול להיות תו או קעקוע של מפתח סול, ניתן לקעקע גם שורת תווים משיר אהוב.

 קעקועי מזלות – קעקוע קטן ונפוץ. ישנם סימנים רבים המתארים כל מזל אותם ניתן לקעקע בכל מקום. יש מגוון רחב מאד בסטודיו של דוגמאות בנושא זה.

קעקועים קטנים עם צבע אינם כואבים יותר בהכרח, הוספת צבע היא פונקציה של זמן קעקוע נוסף ויכולה במקרים מסוימים להעלות את מחירו במעט. אך לדעתנו אין צורך להתפשר ואם הקעקוע ישודרג ע”י הוספת הצבע יש לעשות כן.